ביטוח חברות

ביטוח חברות, ביטוח לעסקים ותעשייה.

כל חברה צריכה להיות מבוטחת. ביטוח חברות יכול לכלול מגוון רחב של ביטוחים. על פי רוב, הביטוחים הקיימים יחולקו לשתי קטגוריות עיקריות: ביטוח רכוש וביטוח חבויות. למה צריך ביטוח כזה, מה הוא כולל ואיפה רוכשים אותו? על הכל ריכזנו לכם כאן מידע. על כל שאלה נוספת בנושא, מוזמנים לפנות אלינו. נשמח להנגיש לכם מידע נוסף, ממוקד ומותאים אישית לחברה והעסק שלכם.

 

למה צריך ביטוח חברות?

חברה עסקית מתמודדת עם סיכונים לא מעטים. נזקי רכוש, תאונות עבודה לעובדים המועסקים בחברה, נזקים לצד שלישי ועוד. כדי להגן על עצמו, בעל החברה רוכש ביטוח חברות ובכך הוא מקבל מעטפת ביטוחית לשלל סיכונים בהתאמה אישית שתחת אחריות החברה. איזו חברה תרצה לקחת על עצמה סיכון לא להיות מבוטחת? אין בנמצא! על דברים כאלו אומרים – עדיף להיזהר מאשר להצטער. וכל בעל חברה יודע: בביטוח לא מזלזלים.

 

מה כולל ביטוח כזה?

ביטוח חברות כולל מגוון כיסויים בהתאם לכיסויים הביטוחיים הנדרשים לאופי החברה. זה יכול להיות ביטוח מבנה, ביטוח תכולה ומלאי, ביטוח צד ג', ביטוח חבות מעבידים, ביטוח שבר מכני, ביטוח אבטחת מידע, ביטוח סייבר, ביטוח חבות מוצר, ביטוח אחריות מקצועית ועוד. החוכמה היא להגיע אל סוכן ביטוח שרואה את טובת החברה מול העיניים וכך הוא ידע לאפיין בצורה נכונה את צרכי העסק ולהתאים לו את הכיסויים המתאימים לו. מחפשים סוכן כזה? אצל רמי בן אשר – סוכנות ביטוח ופיננסים תקבלו שירות מקצועי שנותן הרבה מעבר. מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו.

 

ביטוח לעסק ולמשרד, ביטוח לעסקים, ביטוח חברות
לקבלת הצעה וייעוץ מקצועי, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקוחות יקרים,

אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה"ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!