ביטוח עסק

ביטוח חבויות

כבעלי עסק, הסיכון בחשיפה לתביעות משפטיות מאת לקוחות או עובדי העסק – גבוה. תביעה כזו כרוכה במאמץ, תשלום הוצאות משפט ופגיעה בתדמית העסק ובנוסף, עשויה לחייב בתשלום פיצויים לגורם התובע.

ביטוחי חבויות מהווים שם כולל לביטוחים שונים שנועדו להגן על בעלי עסקים מפני תביעות משפטיות ולהעניק כיסוי ביטוחי בכל מקרה של תביעה משפטית כלפי בעסק. ביטוח חבויות – כל מה שחשוב לדעת.

החשיבות של ביטוח חבויות לעסקים

בעלי עסק מספקים שירותים ומוצרים למנעד לקוחות רחב ומעסיקים תחתיהם עובדים. לא מן הנמנע כי בשל שימוש במוצר, קבלת שירות או תקלה טכנית – ייגרם נזק לאי מי מהלקוחות או העובדים.

ביטוח עסק

גרימת נזק עשויה להעמיד אתכם בפני תביעה משפטית הכרוכה בתשלומים גבוהים. ביטוח חבויות מסייע לבעלי עסקים לנהל בתחושת ביטחון את העסק מתוך ידעה כי בכל מקרה של תביעה – הם מכוסים מבחינת מימון ואינם מסתכנים במכת מחץ כלכלית העלולה למוטט את העסק.

למי מתאים ביטוח חבויות לעסק?

ביטוח חבויות לעסק כולל בתוכו מגוון סוגי ביטוחים עבור בעלי עסקים במקצועות שונים בהתאם לעובדה כי סוגי עובדים שונים חושפים לתביעות מסוגים שונים. פוליסות חבויות לדוגמה כוללות ביטוחי חבות צד ג', חבות מוצר וחבות מעבידים.

סוגי ביטוח חבויות

ביטוח צד שלישי

כיסוי זה מהווה הגנה לעסק במקרה בו כתוצאה מהתרחשות בלתי צפויה נגרמה פגיעה ברכוש או בגוף לצד ג'. צד ג' עשוי להיות: נותני שירות, עוברי אורח או לקוחות. דוגמה לנזק לצד ג' היא שריפה שפרצה בבית העסק והפשטה לבתי עסקים נוספים מה שגרם לנזק משמעותי ברכוש.

ביטוח חבות אחריות מוצר

גם כאשר בעל עסק עושה כל מאמץ לספק סחורה מושלמת – תמיד עלולים לצוץ כשלים, תקלות ופגמים במוצרים השונים ללא ידיעתו.

במקום בו סופק מוצר פגום ללקוח ונגרם נזק, ביטוח אחריות מוצר מכסה את העסק מפני תביעה משפטית ומגן על בעל הביטוח בין אם הוא יצרן, משווק או מוכר המוצר.

ביטוח חבות אחריות מקצועית

פוליסת אחריות מקצועית מהווה פוליסה בסיסית המעניקה כיסוי למבוטחיה מפני תביעה משפטית בגין הפרה של חובה מקצועית שנעשתה במסגרת התפקיד שלא כדין. 

ביטוח חבות אחריות מעבידים

תאונות עבודה עשויות להתרחש בכל מקום עבודה ולהוות עילה לתביעה של העסק. ביטוח אחריות מעבידים מגן על העסק מפני תביעה משפטית לתשלום פיצויים לעובדים שנפגעו במקום העבודה.

ביטוח חבויות – רמי בן אשר

סוכנות ביטוח רמי בן אשר מובילה מצוינות בתחום הביטוחים בכלל ובתחום ביטוחי חבות בפרט – בכל פרמטר. המשרד מציע שירות התאמה מושלמת, תנאים מעולים שירות מעולה, ניסיון ומקצועיות. בעלי עסקים? זה הזמן לרכוש פוליסת ביטוח חבויות וליהנות משלווה נפשית בכל הנוגע לחשיפה לתביעות משפטיות בסוכנות של רמי בן אשר – צרו קשר עוד היום להתאמת חבילת הביטוח המושלמת עבורכם.

לקבלת הצעה וייעוץ מקצועי, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקוחות יקרים,

אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה"ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!